Sezon jesień – zima na blogu, czyli idziemy do przodu !

Pięknie, powakacyjnie witam z nowymi siłami na blogu.

konfa_slask-290x290

Innowacyjność

Sezon jesień-zima zapowiada się bardzo owocnie. Mam klika planów, jak jeszcze bardziej usprawnić edukację prawną w dziedzinie stomatologii, kierowaną głównie bezpośrednio do lekarzy dentystów. Mam świadomość tego, że poszukujesz informacji, często bardzo specjalistycznej, wyselekcjonowanej, ale podanej w przystępny (zjadliwy:-) sposób. Jak jak ją znajdziesz na blogu, to czasem napiszesz dwa dobre słowa. Że fajnie, że super pomysł, że warto go rozwijać. Jeżeli nie uda się się odnaleźć tego, czego poszukiwałeś, to niejednokrotnie również napiszesz. Abym podpowiedział, wyraził opinię, czy poprowadził sprawę.

Rzetelność

Mam świadomość tego, że w Internecie mało jest informacji o tematyce mojego bloga. Pewnie – są portale, strony etc. z artykułami, z działem prawnym dla stomatologów, ale cóż skoro większość artykułów pisana bezosobowo. Czasem nie wiadomo kto artykuł napisał, albo jak można się z nim skontaktować. Nie do końca nawet jest jasne, czy ktoś jest jedynie redaktorem zawodowo piszącym teksty – co jest oczywiście profesją zacną i pożądaną – czy też piszącym w temacie specjalistą potrafiącym pomóc w Twojej sprawie.

Wiarygodność

Dzięki Twojemu odzewowi wiem, jaką wartość ma spotkanie się z żywym człowiekiem, choćby za pośrednictwem łączy teleinformatycznych, tj. bloga. Ale nie tylko tyle. Często do mnie również dzwonisz i wówczas okazuje się, że po drugiej stronie jest najprawdziwszy żywy człowiek, który nie zawsze wszystko wie, nie zawsze wszystko widział, ale na pewno jest w stanie Ci pomóc, znaleźć odpowiedź i skutecznie zadziałać.

To jest właśnie ta wartość dodana, która nie jest do osiągnięcia w innych branżowych miejscach, bowiem Tam możesz tylko coś poczytać, Tu zaś porozmawiać !

Rozmowa to poznawanie, nowe relacje, wartości, znajomości i zaufanie.

To jest właśnie ta kolosalna różnica, która makes a difference

Skuteczność

Wartość prawnika przyjęło się szacować miarą jego skuteczności. Nie ma co do tego wątpliwości, wszystko wszak zależy od tego, co uznajemy za cel możliwy do osiągnięcia.

Ja prowadząc bloga oraz własną Kancelarię jestem wyznawcą niezwykle prostej dewizy:

sukces podejmowanych działań mierzony jest ilością poświęcanego im czasu

Dlatego rozpoczęty właśnie nowy sezon okraszony zostanie zdwojonym czasem poświęconym na działalność i rozwój bloga, tak byś mógł czerpać z niego jak najwięcej i jak najlepiej.

Powód ?

Sprawia mi przyjemność wprowadzanie stomatologów na zupełnie nowy poziom funkcjonowania w obrocie gospodarczym, pokazywanie możliwości, dawanie instrumentów, bronienie w sądzie i chronienie zapisami umów. To JA sprawiam, że obsługiwane przeze podmioty są godnymi swoich konkurentów przeciwnikami.

Zatem już niebawem pojawią się nowe poradniki, forum, newsletter.

Do usłyszenia !

2 thoughts

  1. Bardzo fajnie, że ciągle chce się Pan udzielać na blogu. Czytam Pana wpisy regularnie, niejednokrotnie pomogły mi w praktyce.
    Serdecznie pozdrawiam z Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *