O blogu

 

Jeżeli dotarłeś do mojego bloga, to zapewne prowadzisz działalność medyczną w zakresie stomatologii. Może działasz, jako mała praktyka zawodowa albo jako zakład leczniczy. Być może jesteś inwestorem planującym i przygotowującym się do wejścia na rynek tego typu usług medycznych.

 

Niezależnie od tego Kim jesteś w świecie działalności stomatologicznej – ten blog powstał z myślą o Tobie, aby pomóc Ci pokonywać trudności, z jakimi spotykasz się w codziennej pracy w aspekcie wszelkich spraw prawno-administracyjnych związanych z prowadzoną praktyką.

 

Na kartach poszczególnych wpisów znajdziesz szereg informacji i odpowiedzi:

 

1. jak sprawnie, szybko, a przede wszystkim skutecznie rozwiązywać stawiane lekarzom dentystom i przedsiębiorcom medycznym problemy prawne;

2. jak i czego unikać w swojej działalności, aby minimalizować ryzyko narażenia się na kary finansowe;

3. jak zachowywać się w czasie kontroli;

4. jakie są wymogi i uroki współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia;

5. jak wyprzedzać fakty oraz dostosowywać działalność do stawianych wymogów.

 

Wszystko to, by móc cieszyć się spokojem ducha  i nie umierać ze stresu na wieść, że „ znowu coś ode mnie chcą” bo „powiedzieli, że chcą przyjść”;

 

Po wielu latach współpracy z lekarzami dentystami i przedsiębiorcami medycznymi doskonale wiem, że założenie gabinetu to dopiero początek.

 

Działalność medyczna to codzienna walka o sprawnie działające przedsiębiorstwo, mozolne pokonywanie kłód, które z uporem urzędnika na dopingu, rzucane są pod nogi ludzi odważnych przez aparat państwa i niezłomnego w tych działaniach Ustawodawcę.

 

W tej codziennej walce, dobrze jest mieć świadomość pewności, że możesz liczyć na pomoc osoby znającej specyfikę zawodu i sferę prawną regulującą jego działanie.

 

Założyłem ten blog po to, by w prosty i przystępny sposób, tj. bez nowomowy prawniczej, gdakania papugi, i kilometrów słów, przeprowadzić Cię przez pola minowe działalności gospodarczej, w tak skomplikowanej i wąskiej dziedzinie, jaką jest prawo w jego aspekcie dotyczącym stomatologów.

 

Zachęcam i zapraszam  Cię do odwiedzania mojego bloga.

Będzie mi bardzo miło.

Ukłony za wszystkie komentarze !